Vi som jobbar på Nackademin

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal. Om du inte hittar den du söker maila till info@nackademin.se så hjälper vi dig!

Anastasia Halas

Utbildare Tandsköterskeutbildning på Distans

0704946794
anastasia.halas@nackademin.se

Andra Tureac

Utbildningsledare Webbutvecklare .NET CMS, Mobilapplikationsutvecklare, Programutvecklare .NET med SharePoint-inriktning

0736823453
andra.tureac@nackademin.se

Andrea König

Utbildningsledare Programutvecklare. NET och Programutvecklare Java

0734228454
andrea.konig@nackademin.se

Anna Lundkvist

Tjänstledig


Björn Hammarberg

Ekonomichef

0739812448
bjorn.hammarberg@nackademin.se

Caroline Netzell

Utbildningsadministratör

+46 (0) 736823489
caroline.netzell@nackademin.se

Chuthamas Saxin

Redovisningsekonom

0736823458
chuthamas.saxin@nackademin.se

Elinor Norén

Projektledare produktutveckling

0736823484
elinor.noren@nackademin.se

Emma Ekenberg

Studentrekryteringsansvarig - Föräldraledig


Erik Brodin

Utbildare IT

0736823463

Erik Sätre

Utbildare Bygg - Tjänstledig

0736823471
erik.satre@nackademin.se

Eva Andreasson

Utbildningsledare Elkonstruktör Projektering

+46 (0) 766265670
eva.andreasson@nackademin.se

Fredrik Dahl

Utbildare SharePoint-utvecklare och EPiServer-utvecklare

0736440078
fredrik.dahl@nackademin.se

Gustaf Nilsson

Utbildningsledare Anläggningsingenjör Järnväg & VA-projektör.

073 682 34 72
gustaf.nilsson@nackademin.se

Hawa Kamrudin

Administration & service koordinator

073 682 34 50
hawa.kamrudin@nackademin.se

Henric Nyström

Utbildningsledare Byggnadsingenjör Hållbart byggande, Byggnadsingenjör Ombyggnation och byggnadsvård, Byggnadsingenjör ROT

0736823452
henric.nystrom@nackademin.se

Jenny Karlsson

Utbildningsledare Virtual Reality-utvecklare, Programutvecklare .NET, Kravanalytiker

070-724 99 12
jenny.karlsson@nackademin.se

Jenny Karlsson

Digital utbildningsproducent

072 – 194 50 96
jenny.m.karlsson@nackademin.se

Jens Grönlund

Kvalitetschef – Pedagogik och Lärande

0736823464
jens.gronlund@nackademin.se

Johanna Lyngarth

Ansvarig PR och strategisk kommunikation

0736823466
johanna.lyngarth@nackademin.se

Lisa Lannfjäll

Utbildnings- och studentadministratör

08-466 60 00
receptionen@nackademin.se

Madeleine Hollsten

Studentrekryteringsansvarig

073 - 682 34 85
madeleine.hollsten@nackademin.se

Madleen Thyrén

Utbildningschef

0703642373
madleen.thyren@nackademin.se

Magdalena ”Maddie” Larsson

Pedagogiskt stöd och Yrkessvenska

0736823451
magdalena.larsson@nackademin.se

Malin Hallberg

Marknadskoordinator

073 682 34 79
malin.hallberg@nackademin.se

Marie Karlsson

Utbildningsledare Uppsala – Byggnadsingenjör mark och vatten, Byggnadsingenjör kalkyl och inköp, Byggnadsingenjör produktion


marie.karlsson@nackademin.se

Martin Devins

Utbildningsledare Virtualiseringstekniker, DevOps-integrerare

0736823461
martin.devins@nackademin.se

Martina Lindgren

Marknadschef

0706104499
martina.lindgren@nackademin.se

Mikael Boman

Utbildningsledare UX-designer, Internet of Things-utvecklare

0721945094
mikael.boman@nackademin.se

Paula Anttonen

Utbildningsledare Byggprojektör BIM, Byggnadsingenjör Anläggning

+46 (0) 73 682 34 67
paula.anttonen@nackademin.se

Peter Hampus

Chief Information Officer (CIO)


peter.hampus@nackademin.se

Peter Isaksson

Account Manager

0721945097
peter.isaksson@nackademin.se

Pim Bruun

Utbildningsledare Förpackningsutvecklare/-designer


pim.bruun@nackademin.se

Sara Andreasson

Platschef Uppsala

0736-82 34 75
sara.andreasson@nackademin.se

Sara Strömvall

Utbildningsledare - Kvalitetssäkrare och testare IT, Programutvecklare Java

0736823457
sara.stromvall@nackademin.se

Therese Arnewing

Utbildningsledare Elkraftingenjör och Drifttekniker

+46 (0) 73 682 3468
therese.arnewing@nackademin.se

Viktoria Bylund

Utbildningsledare CRM Affärskonsult, Digital Strateg och Marknadskommunikatör Sociala Medier

0736823476
viktoria.bylund@nackademin.se

Yaty Karim Paulsson

Utbildningsledare Frontend-utvecklare, 3D-printer designer och operatör, Business Intelligence-analytiker

+46 (0) 73 682 3481
Yaty.KarimPaulsson@nackademin.se