Vi använder cookies för att tillhandahålla våra tjänster och för att visa annonser baserat på intressen.
Vår policy för cookies.

Jag förstår

Vi som jobbar på Nackademin

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal. Om du inte hittar den du söker maila till info@nackademin.se så hjälper vi dig!

Anastasia Halas

Educator Tandsköterskeutbildning på Distans

0704946794
anastasia.halas@nackademin.se

Andra Tureac

Program Coordinator Kvalitetssäkrare och testare, Kravanalytiker, Mobilapplikationsutvecklare, CRM Affärskonsult

0736823453
andra.tureac@nackademin.se

Andrea König

Program Coordinator Programutvecklare. NET och Programutvecklare Java

0734228454
andrea.konig@nackademin.se

Anna Lundkvist

Tjänstledig


Björn Hammarberg

Chief Financial Officer (CFO)

0739812448
bjorn.hammarberg@nackademin.se

Caroline Netzell

Administrator

+46 (0) 736823489
caroline.netzell@nackademin.se

Chuthamas Saxin

Accountant

0736823458
chuthamas.saxin@nackademin.se

Elinor Norén

Producent och samordnare produktutveckling

0736823484
elinor.noren@nackademin.se

Emma Ekenberg

Student Recruitment Manager - Föräldraledig


Erik Brodin

Educator IT

0736823463

Erik Sätre

Educator Bygg

0736823471
erik.satre@nackademin.se

Eva Andreasson

Näringslivskoordinator Samhällsbyggnad Teknik

+46 (0) 766265670
eva.andreasson@nackademin.se

Eva Knutsson

Huvudlärare Byggprojektör BIM och Byggnadsingenjör Produktion

0736823469
eva.knutsson@nackademin.se

Fredrik Dahl

Educator SharePoint-utvecklare och EPiServer-utvecklare

0736440078
fredrik.dahl@nackademin.se

Gustaf Nilsson

Program Coordinator Anläggningsingenjör Järnväg & VA-projektör.

073 682 34 72
gustaf.nilsson@nackademin.se

Hawa Kamrudin

Administration & service coordinator

073 682 34 50
hawa.kamrudin@nackademin.se

Henric Nyström

Program Coordinator - Byggnadsingenjör Hållbart byggande, Byggnadsingenjör Ombyggnation och byggnadsvård, Byggnadsingenjör ROT

0736823452
henric.nystrom@nackademin.se

Jenny Karlsson

Näringslivskoordinator It Kommunikation Design

070-724 99 12
jenny.karlsson@nackademin.se

Jenny Karlsson

Digital Learning Producer

072 – 194 50 96
jenny.m.karlsson@nackademin.se

Jens Grönlund

Quality Manager

0736823464
jens.gronlund@nackademin.se

Johanna Lyngarth

Ansvarig PR och strategisk kommunikation

0736823466
johanna.lyngarth@nackademin.se

Linda Widding Bisenius

Operations Coordinator

0721945088
linda.widding@nackademin.se

Lisa Lannfjäll

Receptionist

08-466 60 00
receptionen@nackademin.se

Lisa Svärd Norbäck

System Administrator

08-4666000
lisa.svard.norback@nackademin.se

Madeleine Hollsten

Student Recruitment Manager

073 - 682 34 85
madeleine.hollsten@nackademin.se

Madleen Thyrén

Director of Education

0703642373
madleen.thyren@nackademin.se

Magdalena ”Maddie” Larsson

Educational support (Pedagogiskt stöd och Yrkessvenska)

0736823451
magdalena.larsson@nackademin.se

Malin Hallberg

Marketing Coordinator

073 682 34 79
malin.hallberg@nackademin.se

Marie Karlsson

Program Coordinator Uppsala - Markingenjör, Fastighetstekniker, Byggnadsingenjör kalkyl och inköp, Byggnadsingenjör produktion


marie.karlsson@nackademin.se

Martin Devins

Program Coordinator Virtualiseringstekniker, DevOps-integrerare och Business Intelligence-analytiker

0736823461
martin.devins@nackademin.se

Martina Lindgren

Chief Marketing Officer (CMO)

0706104499
martina.lindgren@nackademin.se

Mikael Boman

Program Coordinator UX-designer, Virtual Reality-utvecklare & Internet of Things-utvecklare

0721945094
mikael.boman@nackademin.se

Paula Anttonen

Program Coordinator Byggprojektör BIM, Byggnadsingenjör Produktion och Byggnadsingenjör Anläggning

+46 (0) 73 682 34 67
paula.anttonen@nackademin.se

Peter Hampus

Chief Information Officer (CIO)


peter.hampus@nackademin.se

Peter Isaksson

Account Manager

0721945097
peter.isaksson@nackademin.se

Pim Bruun

Program Coordinator Förpackningsutvecklare/-designer


pim.bruun@nackademin.se

Robin Olofsson

Program Coordinator Drifttekniker

073 682 34 65
robin.olofsson@nackademin.se

Salomon Skillbrant

Administrativ Assistent

0700166924
salomon.skillbrant@nackademin.se

Sara Andreasson

Verksamhetschef Uppsala

0736-82 34 75
sara.andreasson@nackademin.se

Sara Strömvall

Student Coordinator IT - Kvalitetssäkrare och testare, Kravanalytiker, Mobilapplikationsutvecklare, CRM Affärskonsult

0736823457
sara.stromvall@nackademin.se

Therese Arnewing

Program Coordinator Elkonstruktör Projektering och Elkraftsingenjör

+46 (0) 73 682 3468
therese.arnewing@nackademin.se

Thimmie Englund

Business area Manager IT, Communication and Design

+46 (0) 76 626 56 73
thimmie.englund@nackademin.se

Viktoria Bylund Mercedes

Program Coordinator CRM-konsult, Digital Strateg, Marknadskommunikatör Sociala Medier och Programutvecklare SharePoint

0736823476
viktoria.bylund.mercedes@nackademin.se

Yaty Karim Paulsson

Program Coordinator Frontend-utvecklare och 3D-printer designer och operatör

+46 (0) 73 682 3481
Yaty.KarimPaulsson@nackademin.se