Vi använder cookies för att tillhandahålla våra tjänster och för att visa annonser baserat på intressen.
Vår policy för cookies.

Jag förstår

Vi som jobbar på Nackademin

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal. Om du inte hittar den du söker maila till info@nackademin.se så hjälper vi dig!

Anastasia Halas

Educator Tandsköterskeutbildning på Distans

0704946794
anastasia.halas@nackademin.se

Andra Tureac

Utbildningsledare Kvalitetssäkrare och testare, Kravanalytiker, Mobilapplikationsutvecklare, CRM Affärskonsult

0736823453
andra.tureac@nackademin.se

Andrea König

Utbildningsledare Programutvecklare. NET och Programutvecklare Java

0734228454
andrea.konig@nackademin.se

Anna Lundkvist

Tjänstledig


Björn Hammarberg

Ekonomichef

0739812448
bjorn.hammarberg@nackademin.se

Caroline Netzell

Administratör

+46 (0) 736823489
caroline.netzell@nackademin.se

Chuthamas Saxin

Redovisningsekonom

0736823458
chuthamas.saxin@nackademin.se

Elinor Norén

Projektledare produktutveckling

0736823484
elinor.noren@nackademin.se

Emma Ekenberg

Studentrekryteringsansvarig - Föräldraledig


Erik Brodin

Utbildare IT

0736823463

Erik Sätre

Utbildare Bygg

0736823471
erik.satre@nackademin.se

Eva Andreasson

Näringslivskoordinator Samhällsbyggnad Teknik

+46 (0) 766265670
eva.andreasson@nackademin.se

Eva Knutsson

Huvudlärare Byggprojektör BIM och Byggnadsingenjör Produktion

0736823469
eva.knutsson@nackademin.se

Fredrik Dahl

Educator SharePoint-utvecklare och EPiServer-utvecklare

0736440078
fredrik.dahl@nackademin.se

Gustaf Nilsson

Utbildningsledare Anläggningsingenjör Järnväg & VA-projektör.

073 682 34 72
gustaf.nilsson@nackademin.se

Hawa Kamrudin

Administration & service coordinator

073 682 34 50
hawa.kamrudin@nackademin.se

Henric Nyström

Utbildningsledare Byggnadsingenjör Hållbart byggande, Byggnadsingenjör Ombyggnation och byggnadsvård, Byggnadsingenjör ROT

0736823452
henric.nystrom@nackademin.se

Jenny Karlsson

Näringslivskoordinator It Kommunikation Design

070-724 99 12
jenny.karlsson@nackademin.se

Jenny Karlsson

Digital Learning Producer

072 – 194 50 96
jenny.m.karlsson@nackademin.se

Jens Grönlund

Quality Manager

0736823464
jens.gronlund@nackademin.se

Johanna Lyngarth

Ansvarig PR och strategisk kommunikation

0736823466
johanna.lyngarth@nackademin.se

Linda Widding Bisenius

Operations Coordinator

0721945088
linda.widding@nackademin.se

Lisa Lannfjäll

Receptionist

08-466 60 00
receptionen@nackademin.se

Madeleine Hollsten

Studentrekryteringsansvarig

073 - 682 34 85
madeleine.hollsten@nackademin.se

Madleen Thyrén

Director of Education

0703642373
madleen.thyren@nackademin.se

Magdalena ”Maddie” Larsson

Educational support (Pedagogiskt stöd och Yrkessvenska)

0736823451
magdalena.larsson@nackademin.se

Malin Hallberg

Marknadskoordinator

073 682 34 79
malin.hallberg@nackademin.se

Marie Karlsson

Utbildningsledare Uppsala – Byggnadsingenjör mark och vatten, Byggnadsingenjör kalkyl och inköp, Byggnadsingenjör produktion


marie.karlsson@nackademin.se

Martin Devins

Utbildningsledare Virtualiseringstekniker, DevOps-integrerare och Business Intelligence-analytiker

0736823461
martin.devins@nackademin.se

Martina Lindgren

Marknadschef

0706104499
martina.lindgren@nackademin.se

Mikael Boman

Utbildningsledare UX-designer, Virtual Reality-utvecklare & Internet of Things-utvecklare

0721945094
mikael.boman@nackademin.se

Paula Anttonen

Utbildningsledare Byggprojektör BIM, Byggnadsingenjör Produktion och Byggnadsingenjör Anläggning

+46 (0) 73 682 34 67
paula.anttonen@nackademin.se

Peter Hampus

Chief Information Officer (CIO)


peter.hampus@nackademin.se

Peter Isaksson

Account Manager

0721945097
peter.isaksson@nackademin.se

Pim Bruun

Utbildningsledare Förpackningsutvecklare/-designer


pim.bruun@nackademin.se

Robin Olofsson

Utbildningsledare Drifttekniker

073 682 34 65
robin.olofsson@nackademin.se

Sara Andreasson

Verksamhetschef Uppsala

0736-82 34 75
sara.andreasson@nackademin.se

Sara Strömvall

Student Coordinator IT - Kvalitetssäkrare och testare, Kravanalytiker, Mobilapplikationsutvecklare, CRM Affärskonsult

0736823457
sara.stromvall@nackademin.se

Therese Arnewing

Utbildningsledare Elkonstruktör Projektering och Elkraftingenjör

+46 (0) 73 682 3468
therese.arnewing@nackademin.se

Thimmie Englund

Business area Manager IT, Communication and Design

+46 (0) 76 626 56 73
thimmie.englund@nackademin.se

Viktoria Bylund Mercedes

Utbildningsledare CRM-konsult, Digital Strateg och Marknadskommunikatör Sociala Medier

0736823476
viktoria.bylund.mercedes@nackademin.se

Yaty Karim Paulsson

Utbildningsledare Frontend-utvecklare och 3D-printer designer och operatör

+46 (0) 73 682 3481
Yaty.KarimPaulsson@nackademin.se