Vi använder cookies för att tillhandahålla våra tjänster och för att visa annonser baserat på intressen.
Vår policy för cookies.

Jag förstår

Vi som jobbar på Nackademin

Här hittar du kontaktuppgifter till vår personal. Om du inte hittar den du söker maila till info@nackademin.se så hjälper vi dig!

Anastasia Halas

Educator Tandsköterskeutbildning på Distans

0736823455
anastasia.halas@nackademin.se

Andrea König

Program Manager Programutveckling. NET, Programutveckling .NET med Sharepoint-inriktning och Webbutvecklare i EPiServer.

0734228454
andrea.konig@nackademin.se

Anna Lundkvist

Program Manager

+46 (0) 73 6823474
Anna.Lundkvist@nackademin.se

Benedicte Wåhlin

Program Manager Byggnadsingenjör Produktion Uppsala, Markprojektör Uppsala, Fastighetstekniker 2 Uppsala

0736823468
benedicte.wahlin@nackademin.se

Björn Hammarberg

Chief Financial Officer (CFO)

0739812448
bjorn.hammarberg@nackademin.se

Carolina Stålhammar

Program Manager Testautomatiserare, Testautomatiserare Distans, Kvalitetssäkrare och testare inom IT, Kvalitetssäkrare och testare inom IT Distans

+46 (0) 70 144 71 72
carolina.stalhammar@nackademin.se

Christina Rehn

Program Manager Anläggningsingenjör Järnväg, VA-projektör

0721945098
christina.rehn@nackademin.se

Chuthamas Saxin

Accountant

0736823458
chuthamas.saxin@nackademin.se

Elin Kebert

Program Manager Anläggningsingenjör Infrastruktur, Byggnadsingenjör Produktion Solna, Elkonstruktör Projektering, Elkraftsingenjör, Fastighetstekniker 2 Solna

0733500047
elin.kebert@nackademin.se

Ellinor Olsson

Product Account Manager

0709129850
ellinor.olsson@nackademin.se

Emma Ekenberg

Student Recruitment Manager

+46 (0) 736 823 482
emma.ekenberg@nackademin.se

Erik Brodin

Educator IT

0736823463

Erik Sätre

Educator Bygg

0736823471
erik.satre@nackademin.se

Eva Andreasson

Internship Coordinator (LIA-samordnare)

+46 (0) 766265670
eva.andreasson@nackademin.se

Eva Knutsson

Coordinator Produktutveckling inom Bygg och Anläggning, Educator

0736823469
eva.knutsson@nackademin.se

Fredrik Dahl

Educator SharePoint-utvecklare och EPiServer-utvecklare

0736440078
fredrik.dahl@nackademin.se

Henric Nyström

Project Coordinator - Byggnadsingenjör Hållbart byggande, Byggnadsingenjör Ombyggnation och byggnadsvård och Kravanalytiker

0736823452
henric.nystrom@nackademin.se

Jennie Hahn von Dorsche

Program Manager Marknadskommunikatör inom Sociala Medier, Digital Strateg och Internet of Things-utvecklare

072 194 50 94
jennie.hahnvondorsche@nackademin.se

Jenny Gustafsson

Student Coordinator / Administrator

0736 82 34 75
jenny.gustafsson@nackademin.se

Jens Grönlund

Quality Manager

0736823464
jens.gronlund@nackademin.se

Johanna Lyngarth

Project Manager Marketing & Relations

0736823466
johanna.lyngarth@nackademin.se

Karl Eriksson

Manager Business Development

076 500 50 36
karl.eriksson@nackademin.se

Linda Widding Bisenius

Operations Coordinator

0721945088
linda.widding@nackademin.se

Lisa Lannfjäll

Receptionist

08-466 60 00
receptionen@nackademin.se

Lisa Svärd Norbäck

Operations Coordinator

08-4666000
lisa.svard.norback@nackademin.se

Madleen Thyrén

Director of Education

0703642373
madleen.thyren@nackademin.se

Magdalena ”Maddie” Larsson

Educational support (Pedagogiskt stöd och Yrkessvenska)

0736823451
magdalena.larsson@nackademin.se

Magnus Lindblad

Program Manager Frontend-utvecklare och 3D-printer designer och operatör

0707476222
magnus.lindblad@nackademin.se

Malin Hallberg

Marketing Assistant

073 682 34 79
malin.hallberg@nackademin.se

Malin Hindorff Carelius

Program Manager Byggprojektör BIM och Förpackningsutvecklare/-designer

0707249912
malin.hindorff.carelius@nackademin.se

Marie Bergström

Program Manager Medicinsk sekreterare Uppsala och Tandsköterskeutbildning på Distans

0736823450
marie.bergstrom@nackademin.se

Martin Devins

Program Manager Kvalificerad Virtualiseringstekniker, Kvalitetssäkrare och testare inom IT och Programutvecklare Java.

0736823461
martin.devins@nackademin.se

Martina Lindgren

Chief Marketing Officer (CMO)

0706104499
martina.lindgren@nackademin.se

Michael Yngvesson

Chief Executive Office (CEO)

0736823459
michael.yngvesson@nackademin.se

Paula Anttonen

Program Manager och Student Coordinator

+46 (0) 73 682 34 67
paula.anttonen@nackademin.se

Peter Brasch

Program Manager Mobilapplikationsutvecklare och Kravanalytiker

0736823453
peter.brasch@nackademin.se

Peter Hampus

Chief Information Officer (CIO)

0707454425
peter.hampus@nackademin.se

Peter Isaksson

Product Account Manager

0721945097
peter.isaksson@nackademin.se

Salomon Skillbrant

Administrativ Assistent

0700166924
salomon.skillbrant@nackademin.se

Sara Strömvall

Student and Operations Coordinator IT

0736823457
sara.stromvall@nackademin.se

Viktoria Bylund Mercedes

Program Manager UX-designer, CRM-konsult och Business Intelligence-utvecklare

0736823476
viktoria.bylund.mercedes@nackademin.se